KMSpico Windows 10 Etkinleştirme Programı İndir Gezginler

2022 yılı itibariyle internetteki en iyi Windows 10 etkinleştirme programı indir Gezginler farkıyla Türkçe son sürüm ücretsiz indirin.

KMSpico nedir ne işe yarar?

KMSpico hem bir Windows 10 etkinleştirme programıdır hem de tüm Windows işletim sistemi sürümlerini ve Microsoft Office sürümlerini lisanlama (aktifleştirme) aracıdır.

KMSpico Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. Açılan sitede sağ taraftaki Mirror Link yazan sayılardan herhangi birine tıklayarak indirin.

Windows 10 Etkinleştirme Programı İndir Gezginlerden

KMSpico nasıl kullanılır?

KMSpico yazılımını kullanmak çok kolay. O kadar basit ki çocuklar bile rahatlıkla kullanabilir.

İşte KMSpico kullanımı ile Windows 10 etkinleştirme adımları

kmspico kullanımı windows 10 etkinleştirme programı indir gezginler

  1. Önce bu bağlantıya tıklayın ve açılan sayfanın sağındaki “Mirror Link” yazan sayılardan keyfinize göre bire veya ikiye yada üçe tıklayarak KMSpico programının son sürümünü ücretsiz olarak indirin ve bilgisayara yükleyin. (İndireceğiniz ZIP dosyasının şifresi: getkmspico.com)
  2. Programı kurduktan sonra çalıştırın.
  3. KMSpico programının penceresi üzerindeki kırmızı renkli yuvarlak butona basın.
  4. Birkaç saniye sonra bilgisayar kapanacak ve yeniden başlatılacak.
  5. Şimdi masaüstündeki “Bu Bilgisayar” (veya Bilgisayarım) simgesine sağ tıklayıp Özellikler deyin.
  6. Açılan pencerede Windows 10’un etkinleştirildiğini göreceksiniz.

Dilerseniz KMSpico programının nasıl kullanıldığını uygulamalı olarak görmek için üreticinin hazırladığı şu YouTube videosunu izleyebilirsiniz. Sadece 4 dakika sürüyor.

Önemli not: Windows 10’u etkinleştirerek kullandığınıza göre ücretsiz tam sürüm oyunlar ve filmlere de merakınız olabilir. En iyi torrent sitelerini öğrenip oyun, film, yazılım, doküman ve e-kitapları yüksek hızda bilgisayara indirmek için şu makalemizde anlattığımız ipuçlarına göz atabilirsiniz.

Hayır, bizim sitemizde paylaştığımız KMSpico’nun virüsle alakası bile yok. Dünyanın en çok kullanılan meşhur programlarından biridir.
Virüs ve zararlı yazılım içermez fakat lisanslama yaptığı için doğası itibariyle antivirüs programları uyarı vermektedir.
Dolayısı ile antivirüs programını 10 dakikalığına devre dışı bırakarak Windows 10 etkinleştirme işlemini gerçekleştirin.
Önemli Uyarı: Eğer ipe sapa gelmez dandik sitelerden KMSpico indirirseniz, içinden virüs çıkabilir. Çok ünlü bir yazılım olduğu için pek çok art niyetli site KMSpico adı altında virüs yaymaktadır.

KMSpico ne kadar güvenli?

Sitemizde paylaştığımız KMSpico güvenlidir. Fakat neticede ücretli bir programı etkinleştirme işlemiyle ücretsiz kullanılabilir hale getirdiği için güvenlik programları KMSpico’yu zararlı yazılım gibi algılamaktadır.

Yine de güvenemiyorsanız ve korkuyorsanız alışveriş sitelerinde (n11, trendyol, hepsiburada vs) 15 TL gibi ucuz fiyatlara Windows 10 lisansları satılmaktadır. Onları satın alarak %100 güvenli bir şekilde etkinleştirme yapabilirsiniz.

KMSpico Windows 11 de çalışıyor mu?

Evet, tüm Windows işletim sistemlerinde olduğu gibi Windows 11’i etkinleştirmek için de KMSpico programını kullanabilirsiniz. %100 çalışıyor denenmiştir.

KMSpico dan nasıl kurtulurum?

Eğer, dandik sitelerden sahte ve virüslü bir KMSpico yüklemişseniz ve bilgisayarınıza virüs bulaşmış ise, antivirüs programları ile temizlemeyi deneyin.

Eğer silemezse, mecburen hard format denilen yönteme başvurun yani tüm sürücüyü silerek Windows 10’u baştan kurun.

Eğer, sitemizde paylaştığımız bağlantı üzerinden KMSpico yüklediyseniz bu bir virüs değil. Ama yine de etkinleştirme işleminden sonra programı kaldırın çünkü artık başka bir işe yaramaz.

KMSpico yazılımını normal “Program ekle/kaldır” ekranından tek tıkla kolayca kaldırabilirsiniz.

KMSpico yavaşlatır mı?

Güvenilmez sitelerden indirilen sahte ve virüslü KMSpico programları bilgisayara zararlı yazılım bulaştırarak yavaşlatabilir.

Fakat sitemizden verdiğimiz linkten indireceğiniz KMSpico sistemi yavaşlatmaz. Zaten etkinleştirdikten sonra programı kaldırıyorsunuz.

KMSpico gerekli mi?

Bu program Windows 10’un korsan sürümünü orijinal lisanslı hale getirmez.

Sadece etkinleştirme yapmış gibi Microsoft’u kandırır ve orijinal sürümü kullanıyormuş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

KMS sunucusu güvenilir mi?

Evet, kesinlikle KMS sunucusu güvenli ve güvenilirdir.

Fakat KMSpico bir crackleme yani lisanslama yazılımı olduğu için zararlı yazılım da içerebilir. Dikkatli olmak gerekir.

KMSpico ile neler yapılır?

KMSpico programı aşağıdaki tabloda listelenen tüm programları etkinleştirebilir.

İşletim sistemleri Microsoft Office Server OS
Win Vista Business/N Office 2010 All Server 2008 Standard/Datacenter/Enterprise
Win Vista Enterprise/N Office 2013 All Server 2008 (R2) Standard/Datacenter/Enterprise
Win 7 Professional/N Office 365 All Server 2012 Standard/Datacenter/Enterprise
Win 7 Enterprise/N Office 2016 All Server 2012 (R2) Standard/Datacenter
Windows 8 All Server All
Eğer zararlı yazılım içeren sahte bir KMSpico indirirseniz bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir. Bundan dolayı güvendiğiniz bir yerden indirmiyorsanız, hiç indirmeyin daha iyi.
Sitemizde paylaştığımız KMSpico milyonlarca kişi tarafından kullanılan orijinal KMSpico yazılımıdır.

Alternatif Link: Windows 10 Etkinleştirme Programı İndir Gezginler Kaynağından

Yukarıda paylaştığımız KMSpico indirme linki çalışmıyorsa, bozuk ise, hata veriyorsa yani programı indiremiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bizim yüklediğimiz sunucudan direkt bilgisayara indirebilirsiniz. Beklemek yok, geri sayım yok, zararlı yazılım yok.


Bu yazıda KMSpico adlı Windows 10 etkinleştirme programı indir Gezginler ekibi tarafından detaylı bir şekilde incelendi. Kafanıza takılan soruları alttaki yorum kısmından bize sorun. Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top